Viti turbulent i presidentit Trump - Bota Sot
Viti turbulent i presidentit Trump

Amerika

E hënë, 24 shtator 2018

Viti turbulent i presidentit Trump

Më: 19 janar 2018 Në ora: 13:05
Donald Trump

Donald Trump ka marrë detyrën e presidentit të 45-të të Shteteve të Bashkuara një vit më parë, duke u betuar solemnisht se do të ruajë dhe mbrojë Kushtetutën amerikane.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test