Genta Ismajli shperthen me skena seksi përpara fansave në koncert në Detroit - Bota Sot
Genta Ismajli shperthen me skena seksi përpara fansave në koncert në Detroit

Amerika

E diel, 23 shtator 2018

Genta Ismajli shperthen me skena seksi përpara fansave në koncert në Detroit

Beqir Sina Nga Beqir Sina Më 11 mars 2018 Në ora: 23:25
Genta Ismajli

Genta Ismaili, këngëtarja duket se me skenat e "egra" dhe provokimet që bëri gjatë koncertit  jasht Festivalit Shqiptar në Detroit arriti të krijojë nji atmosfer tepër të nxehtë.

Gjatë koncertit në skenën e jashtme të Festivalit të II Shqiptar Amerikan që po mbahet këtë uikend në qender të Detroitit - Michigan , Genta Ismajli , u shfaq provokuse bile edhe më shumë seç duhet. mund të thuhet !

 Gjatë performancave në mesnatë, ajo duke marrë mikrofonin e "rrëmbeu" dhunshëm skenën e Festivalit dhe  e ashkaloi programin .

Kështu, Genta duke përfituar edhe nga egzatltimi i të rinjëve dhe të rejave e ktheu progrmamin e saj në nji minutazh të gjatë sikur tè ishte në një nga ato shfaqjet e saj në diskotekat amerikane të Chicagos.

Genta mbrëm në Hartz Plaza Detroit  Metro tërhoqi vëmendjen jo vetëm me stilin e flokëve ‘afrikan’, por dhe me një sparkat , ku disa  nga lëvizjet dinamike që bënte në skenë nxorri edhe të brendeshmet disa her duke bër edhe skena seksuale të tipit Madona 

33 vjeçarja e rritur në Çikago, së fundi është komentuar nga ndjekësit në rrjetet sociale, të cilët e kanë kritikuar për ndërhyrjet e shumta estetike që ka bërë në fytyrë. 

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test