Renault nxjerr versionin special me shpirtin e F1 - Bota Sot
Renault nxjerr versionin special me shpirtin e F1

Auto

E premte, 19 tetor 2018

Renault nxjerr versionin special me shpirtin e F1

Më: 13 janar 2018 Në ora: 10:50
Renault ka lançuar një seri të kufizuar të Clio R.S. 18

Renault ka lançuar një seri të kufizuar të Clio R.S. 18, një makinë që do të ketë detaje që ngjasojnë me njëvendëshen e Formulës 1 të kësaj marke.

Duke nisur nga ngjyrat: e zeza dhe e verdha bashkohen në këtë makinë sportive, duke e bërë shumë të ngjashme me makinën që xhiron nëpër pistat e Botërorit të Formulës 1.

Gjithashtu, logoja e Renault në ngjitëset anësore dhe sipër makinës janë një tjetër detaj që bashkon makinën sportive me atë të garave.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test