BMW M5, protagoniste në “Mission Impossible: Fallout” - Bota Sot
BMW M5, protagoniste në “Mission Impossible: Fallout”

Auto

E premte, 19 tetor 2018

BMW M5, protagoniste në “Mission Impossible: Fallout”

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 19:23
BMW

Filmi i gjashtë i sagës “Mission Impossible” do të shfaqet në kinema duke nisur nga 27 korriku i këtij viti.

Trailer-i i këtij filmi ka treguar se Universal Pictures ka zgjedhur një BMW M5 për heroin Ethan Hunt, i cili interpretohet nga Tom Cruise.

Përveç kësaj makine, në filmin e ri do të mund të shihen edhe disa BMW të tjera si BMW 5 Sedán dhe R Nine T Scrambler.

BMW M5 arrin nga 0 në 100 km/h për 3,4 sekonda dhe ka një shpejtësi maksimale prej 300 km/h.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test