Orinda Huta ‘harron’ të vishet - Bota Sot
Orinda Huta ‘harron’ të vishet

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Orinda Huta ‘harron’ të vishet

Më: 16 dhjetor 2017 Në ora: 17:08
Orinda Huta

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Orinda Huta shquhet për stilin e saj në të veshur.

Por këtë herë duket se na ka habitur disi, pasi është shfaqur me këmishë nate, ndërkohë që nuk ndodhet në shtëpinë e saj. Krahas fotos në rrjete sociale ajo ka shkruar: “Kam harruar të ndërrohem”. Edhe pse më këmishë nate, Orinda duket mjaft seksi dhe në formë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test