Dua Lipa një artiste e vërtet - Bota Sot
Dua Lipa një artiste e vërtet

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Dua Lipa një artiste e vërtet

Më: 6 janar 2018 Në ora: 08:38
Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa tashmë ka bërë emër në botën e muzikës botërore.

Ajo ka arritur ti prek majat e toplistave botërore.

Dua së fundi ka sjellur një set të ri fotografik në të cilën është dukur mjaft kreative dhe shumë më ndryshe së që jemi mësuar ta shohim.

Kujtojmë se Dua Lipa shumë shpejt do të vijë edhe me projekte të reja muzikore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test