Dimri “bën nxehtë” për Alesha-n - Bota Sot
Dimri “bën nxehtë” për Alesha-n

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Dimri “bën nxehtë” për Alesha-n

Më: 12 janar 2018 Në ora: 21:06
Alesha Dixon

Alesha Dixon i iku janarit të ftohtë në Britaninë e Madhe për pak diell me partnerin e saj, Azuka Ononye, si dhe bijën e tyre, Azura-n.

Ajo nuk ngurroi që t’i publikojë fotografitë nga ky pushim në llogarinë e saj në Instagram.

39 vjeçarja tha se po ndjehej si “një vajzë e vërtetë ishullore”, teksa ndodhej në këtë lokacion ekzotik.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test