Anastasia Kvitko edhe këtë herë tregon se është e pa konkurrencë - Bota Sot
Anastasia Kvitko edhe këtë herë tregon se është e pa konkurrencë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Anastasia Kvitko edhe këtë herë tregon se është e pa konkurrencë

Më: 14 janar 2018 Në ora: 09:20
Anastasia Kvitko

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës.

E për këta ndjekës, bukuroshja kujdeset që vazhdimisht që publikojë imazhe të reja, në të cilat shumë shpesh vjen provokuese.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në të cilat vjen e veshur me një fustan të shkurtër, të ngushtë, i cili i theksonte vijat trupore.

Edhe kësaj radhe nuk munguan pëlqimet dhe komentet e ndjekësve, të cilët e komplimentonin për format.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test