Beyonce dhe Jay Z mbushin sallatë me bileta falas - Bota Sot
Beyonce dhe Jay Z mbushin sallatë me bileta falas

Bota e Yjeve

E martë, 25 shtator 2018

Beyonce dhe Jay Z mbushin sallatë me bileta falas

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2018 Në ora: 08:11
Beyonce

Ata bashkuan forcat për turneun në On The Run II.

Por Beyonce dhe Jay Z janë goditur nga pretendimet se kanë dhënë bileta falas për të mbushur mijëra vende në turneun e tyre.

Tifozët e muzikës në koncertin e tyre në Glasgoë raportua se atyre u ishin dhënë bileta falas për shfaqjen për shkak të vendeve të zbrazta.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test