Delilah Belle Hamlin, në hapat e së motrës - Bota Sot
Delilah Belle Hamlin, në hapat e së motrës

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Delilah Belle Hamlin, në hapat e së motrës

Nga: Bota Sot Më: 22 qershor 2018 Në ora: 09:27
Delilah Belle Hamlin

Ajo është nga një familje e njohur e showbizit dhe e biznesit. Babai i saj është aktori i njohur Harry Hamlin, po ashtu edhe nëna e saj është aktorja Lisa Rinna, ndërsa motra e saj është modele Amelia.

Por, tani Delilah Belle Hamlin i ka hyrë rrugës së showbizit.

Ajo të mërkurën ka ecur në pasarelen e modës në Los Angeles, shkruan "Bota sot".

Ajo ka sfiluar me dy herë me bikini  të ndryshëm për Frankies Bikini's.

Pjesë e këtij show të modës ishin edhe dy modelet Kara Del Toro, dhe Faith Schroder.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test