Hajdutët brenda shtëpisë, vjedhin edhe dhuratat - Bota Sot
Hajdutët brenda shtëpisë, vjedhin edhe dhuratat

Evropë

E shtunë, 20 tetor 2018

Hajdutët brenda shtëpisë, vjedhin edhe dhuratat

Më: 12 janar 2018 Në ora: 16:15
Pamje nga vendi i ngjarjes

Banorët e shtëpisë kanë mbetur të traumatizuar pasi kanë parë dy hajdutë të cilët pasi kanë marrë sendet me vlerë, i kanë bërë qejfin njëri-tjetrit me dhuratat e familjes.

Grabitja ka ndodhur në Chelsea gjatë festave, e hajdutët brenda së njëjtës natë kanë grabitur dy apartamente.

Pasi kanë vënë re se diçka nuk shkonte, rezidentët kanë hapur kamerat e vendosura brenda shtëpisë dhe kanë dalluar aty hajdutët. Pamjet i janë dorëzuar policisë, të cilët pavarësisht se ditët kanë kaluar nuk kanë identifikuar hajdutët dhe kanë publikuar pamjet për të bërë identifikimin e tyre me ndihmën e publikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test