Maisie Williams i thotë lamtumirë ‘Game of Thrones’ - Bota Sot
Maisie Williams i thotë lamtumirë ‘Game of Thrones’

Filma

E diel, 18 nëntor 2018

Maisie Williams i thotë lamtumirë ‘Game of Thrones’

Më: 9 korrik 2018 Në ora: 08:10
Maisie Williams

Maisie Williams i tha lamtumirë rolit të saj të Arya Stark dhe serisë ‘Game of Thrones’, i cili kohëve të fundit ka përfunduar xhirimet.

Aktorja 21-vjeçare shkroi në Instagram: ‘Lamtumirë belfast. Mirupafshim Arya. Lamtumirë ‘Game of Thrones’. Çfarë gëzimi kam pasur’.

Maisie shihet me atlete të bardha të mbuluara me gjak në fotografinë të cilën e përshkroi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test