Florent Hasani, ‘Futbollisti i Vitit 2017’ në Superligën e Kosovës - Bota Sot
Florent Hasani, ‘Futbollisti i Vitit 2017’ në Superligën e Kosovës

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

Florent Hasani, ‘Futbollisti i Vitit 2017’ në Superligën e Kosovës

Më: 12 janar 2018 Në ora: 18:36
Florent Hasani

Florent Hasani është zgjedhur Futbollisti i Vitit 2017 në Superligën e Kosovës.

Federata e Futbollit të Kosovës, në një ceremoni solemne ka organizuar shpalljen e më të mirëve të vitit 2017 në Superligën e Kosovës.

E më i miri i Superligës për vitin 2017, është shpallur futbollisti i Trepçës ’89 dhe Kosovës U21, Florent Hasani.

Hasani pranoi çmimin nga kreu i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test