Bayerni e nis me fitoren pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë - Bota Sot
Bayerni e nis me fitoren pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Bayerni e nis me fitoren pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë

Më: 12 janar 2018 Në ora: 22:38
Lojtarët e Bayern duke festuar golin

Bayern Munich e ka filluar me fitore pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë.

Bavarezët kanë mposhtur në udhëtim 1:3 Bayer Leverkusenin, në ndeshjen që ishte e vlefshme për xhiron e 18-të.

Javi Martinez në minutën e 32’, Franck Ribery në minutën e 59’ dhe James Rodriguez në minutën e 91′, shënuan për Bayernin.

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Volland në minutën e 70’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test