Santon refuzon Galatasarayn dhe Betisin - Bota Sot
Santon refuzon Galatasarayn dhe Betisin

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

Santon refuzon Galatasarayn dhe Betisin

Më: 14 janar 2018 Në ora: 07:35
Davide Santon

Mbrojtësi i Interit, Davide Santon, raportohet se ka refuzuar kalimin te Galatasaray dhe Real Betis.

27-vjeçari nuk po arrin të luajë vazhdimisht nën urdhrat e Luciano Spallettit dhe kontrata e tij përfundon në qershor.

Sipas FCInterNews.it, zikaltrit kanë marrë oferta për italianin nga Galatasaray dhe Real Betis dhe ia kanë prezantuar idenë lojtarit.

Por, ish-mbrojtësi i Newcastle Unitedit e ka refuzuar duke thënë se nuk është i gatshëm të largohet ende nga Interi.

Deri më tani Santon është paraqiture nëntë herë këtë sezon.

Vlen të theksohet se italiani është prodhim i akademisë së Interit. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test