Trajneret e Kosovës, të pandashme! - Bota Sot
Trajneret e Kosovës, të pandashme!

Hendboll

E martë, 23 tetor 2018

Trajneret e Kosovës, të pandashme!

Nga: K.G. Më: 2 janar 2018 Në ora: 12:14
Vlora e Liria

Me plane të përbashkëta apo jo për vitin 2018, askush nuk e di! Një fakt tjetër është se janë të pandashme dhe si duket do ta vazhdojnë bashkë rrugën e pjesës pranverore me klubin e hendbollit Kastrioti nga Ferizaj.   

Lirie Muhaxheri dhe Vlora Jashari, asnjëra ende nuk ka sqaruar se do të jenë tandem si trajnere në KHF Kastrioti.

Liria është kryetrajnerja, Vlora ka muaj që nuk është pjesë e stafit! Fundja, duken si dy shoqet shumë që e duan njëra-tjetra dhe të pandashme kudo që shkojnë. Më së miri e tregon edhe fotoja më e re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test