Moti mbi vendin tonë - Bota Sot
Moti mbi vendin tonë

Kosova

E mërkurë, 17 janar 2018

Moti mbi vendin tonë

Më: 9 janar 2018 Në ora: 07:28
Moti

Gjatë ditës së sotme, mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pjesshme.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin nga 0 -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin nga 6-12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test