Familja e Frashër Krasniqit e shqetësuar me fyerjet që po i bëhen - Bota Sot
Familja e Frashër Krasniqit e shqetësuar me fyerjet që po i bëhen

Kosova

E shtunë, 20 tetor 2018

Familja e Frashër Krasniqit e shqetësuar me fyerjet që po i bëhen

Më: 11 janar 2018 Në ora: 23:10
Frashër dhe Arbëri Krasniqi

Motra e deputetit Frashër Krasniqi, Arbëri Krasniqi është shprehur se familjes së saj janë duke ju shtuar dhembjet me fyrjet që janë duke ia bërë vëllait të saj nëpër rrjetet sociale.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka shkruar se Frashëri është rritur në Lëvizje dhe nuk është duke e merituar këtë linçim.

Deputeti, Frashër Krasniqi është dënuar me tetë vjet burgë, për sulm ndaj Kuvendit të Kosovës ndërsa sot ai ka dërguar një letër nga burgu për dorëheqje nga të gjitha pozitat e tij në Lëvizjen Vetëvendosje.

Postimi i plotë i motrës së Frashër Krasniqit:

Familja ime edhe ashtu eshte e shqetesuar dhe tronditur per burgosjen e padrejte te Frasherit. Pse po na e shtoni dhimbjen dhe tronditjen me keto fyerje nga me te uletat ne rrjete sociale ku madje edhe i deshironi burgim te perjetshem?

Frasheri u rrit ne Levizje dhe vetem pse guxoi ta thote te verteten per ate qe po i ndodh Levizjes, nuk e ka merituar kete linçim. Boll e ka padrejtesine qe po ia ben shteti kriminal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test