Kryetari i kësaj komune shpenzoi vetëm 33 euro për një javë - Bota Sot
Kryetari i kësaj komune shpenzoi vetëm 33 euro për një javë

Kosova

E shtunë, 20 janar 2018

Kryetari i kësaj komune shpenzoi vetëm 33 euro për një javë

Më: 12 janar 2018 Në ora: 19:40
ilustrim

Gjatë javës së fundi të qeverisjes së tij në Komunën e Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka shpenzuar 33.60 Euro nga paratë publike.

Tahiri ishte zotuar se do publikonte shpenzimet e zyrës së tij gjatë tërë qeverisjes së tij.

Image

Xhafer Tahiri

Në njoftimin e komunës thuhet se për mallra dhe shërbime ka shpenzuar gjithsejtë: 33.60 Euro.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test