Sorrat ia ndryshojnë pamjen veturës së ministrisë - Bota Sot
Sorrat ia ndryshojnë pamjen veturës së ministrisë

Kosova

E martë, 25 shtator 2018

Sorrat ia ndryshojnë pamjen veturës së ministrisë

Më: 13 janar 2018 Në ora: 14:19
Vetura

Një veturë e tipit “Yugo” po qëndron që disa vite në parkingun e Ministrisë së Kulturës në Prishtinë.

Veturës e prodhuar në Kragujevac ka ndryshuar pamjen. Është mbuluar tërësisht me jashtëqitje të sorrave.

Edhe disa veturave tjera që gjinden në parkingun prapa Ministrisë së Kulturës, që i përkasin këtij institucioni dhe Ministrisë së Bujqësisë, kanë filluar mbulohen prej jashtëqitjeve të shpezëve.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test