Vjedhin para dhe telefona - Bota Sot
Vjedhin para dhe telefona

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Vjedhin para dhe telefona

Më: 7 janar 2018 Në ora: 17:36
Ilustrim

Një person i nacionalitetit boshnjak ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij në Mitrovicë dhe kanë vjedhur para dhe dy telefona.

Rasti është duke u hetuar, thuhet në raportin e rregullt policor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test