Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Poduejvë, një person në gjendje kritike - Bota Sot
Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Poduejvë, një person në gjendje kritike

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Poduejvë, një person në gjendje kritike

Më: 10 janar 2018 Në ora: 14:24
Foto nga aksidenti

Para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Podujevë ka ndodhur një aksident i rënd trafiku, respektivisht në fshatin Lluzhan

Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një kamion dhe autobus.

Media mëson se një person është në gjendje kritike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test