Humbet jetën 19-vjeçari shqiptar në Greqi - Bota Sot
Humbet jetën 19-vjeçari shqiptar në Greqi

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Humbet jetën 19-vjeçari shqiptar në Greqi

Më: 10 janar 2018 Në ora: 21:43
Ilustrim

Një 19-vjeçar shqiptar ka humbur jetën pas disa ditësh në spital duke u mjekuar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Gargalianoi në Greqi, ku i riu u gjet i shtrirë në trotuar të premten e kaluar.

Sipas mediave greke, 19-vjeçari kishte pësuar dëmtime të rënda në kokë. Për shkak të gjendjes delikate, ai ishte dërguar në një spital në Athinë.

Prej disa ditësh shqiptari ka qenë në gjendje kritike, ndërsa mbrëmjen e djeshme shfaqi komplikacione, e për fat të keq nuk mundi të mbijetonte.

Identiteti i tij nuk është bërë me dije, por sikurse raportojnë mediat greke, besohet se ai ishte rrëzuar nga lartësia dhe kishte rënë në trotuar. Kjo pistë dyshohet për shkak të plagëve në kokë, duke përjashtuar mundësinë e dhunimit nga persona të tjerë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test