Kallash e plotë fishekë gjenden në një shtëpi në Istog - Bota Sot
Kallash e plotë fishekë gjenden në një shtëpi në Istog

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Kallash e plotë fishekë gjenden në një shtëpi në Istog

Më: 11 janar 2018 Në ora: 10:42
Prigodë

Në fshatin Prigodë të Istogut është arrestuar një person pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, është gjetur dhe sekuestruar një kallash me tre karikatorë dhe 61 copë fishekë.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, është gjetur dhe sekuestruar një AK-47 me tre karikatorë dhe 61 copë fishekë. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt” thuhet në komunikatë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test