Vet plagoset me pistoletë - Bota Sot
Vet plagoset me pistoletë

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Vet plagoset me pistoletë

Më: 12 janar 2018 Në ora: 10:04
Ilustrim

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore në QKUK, pasi që dyshohet se i njëjti është vet-plagosur në një lokal në Prishtinë.

Policia thotë se tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me dy fishekë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test