Arrestohet një person në Mitrovicë me urdhër të Gjykatës, iu gjet drogë - Bota Sot
Arrestohet një person në Mitrovicë me urdhër të Gjykatës, iu gjet drogë

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Arrestohet një person në Mitrovicë me urdhër të Gjykatës, iu gjet drogë

Nga: Bota Sot Më: 13 janar 2018 Në ora: 11:29
Pamje nga Mitrovcia

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Mitrovicë, pasi që  tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 4.75 gr. substancë e dyshuar narkotike e llojit “Marihuanë”.

Ngjarja sipas Policisë, ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:15 afër lumit Ibër.

“Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në  procedurë të rregullt”, ka thënë PK-ja./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test