Konfiskohet mbi një kilogram marihuanë në Prishtinë - Bota Sot
Konfiskohet mbi një kilogram marihuanë në Prishtinë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 tetor 2018

Konfiskohet mbi një kilogram marihuanë në Prishtinë

Më: 14 janar 2018 Në ora: 14:45
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën Lidhja e Prizrenit në Prishtinë janë arrestuar tre të dyshuar  për posedim të narkotikëve.

 “Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj pasi që gjatë një kontrolle u janë gjetur dhe konfiskuar një revole me një karikator me gjashtë fishek të kalibrit 7.65 mm , një thike dhe mbi një kilogram substance e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë”, thuhet në njoftimin për media.

Ndërsa,  me vendim  të prokurorit të dyshuarit dërgohen  në mbajtje./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test