Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, dy të lënduar - Bota Sot
Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, dy të lënduar

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Aksident në rrugën Gjilan-Prishtinë, dy të lënduar

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2018 Në ora: 11:56
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur dje në fshatin Slivovë, rruga Gjilan-Prishtinë , ku një veturë që drejtohej nga një mashkull, si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka humbur kontrollin duke dalë jashtë rrugës, përcjell Bota sot.

Policia njofton se si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesi dhe një pasagjere femër, të cilët janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test