Vetura rrëshqet në një lumë në Pejë - Bota Sot
Vetura rrëshqet në një lumë në Pejë

Kronikë e zezë

E martë, 20 nëntor 2018

Vetura rrëshqet në një lumë në Pejë

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 16:37
Vetura në lumë në Pejë

Një veturë ka përfunduar në një lumë në Pejë, si pasojë e një aksidenti. 

Vetura e zbrazur duket të ketë rrëshqitur nga pakujdesia dhe ka rënë në lumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test