Aksident i rëndë në Milot, plagosen 5 persona - Bota Sot
Aksident i rëndë në Milot, plagosen 5 persona

Kronikë e zezë

E enjte, 15 nëntor 2018

Aksident i rëndë në Milot, plagosen 5 persona

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 19:29
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Milot, ku 3 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë 5 persona kanë mbetur të plagosur.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:20 në Fushë Milot, ku mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin B.D., mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin M.K. dhe mjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin I.T. janë përplasur me njëri-tjetrin.

Për pasojë janë lënduar 5 shtetas, pasagjerë në mjetet e përfshira në aksident të cilët janë dërguar në spital ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Aksidenti shkaktoi edhe një trafik të dendur në këtë aks nga Miloti deri në Lezhë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test