Vjedhin para, stoli ari dhe një pushkë gjuetie - Bota Sot
Vjedhin para, stoli ari dhe një pushkë gjuetie

Kronikë e zezë

E martë, 25 shtator 2018

Vjedhin para, stoli ari dhe një pushkë gjuetie

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 11:25
Foto ilustrim

Persona të pa njohur kanë hyrë në një shtëpi në Pejë dhe kanë vjedhur stoli ari në vlerë rreth tremijë e pesëqind euro, para të gatshme dy mijë euro, si dhe një pushkë gjuetie me leje.

Njësitet policore janë duke kryer hetime intensive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test