Policia arreston 12 të dyshuar - Bota Sot
Policia arreston 12 të dyshuar

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Policia arreston 12 të dyshuar

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 09:56
Ilustrim

Gjatë së dielës në Kosovë kanë ndodhur gjithsejtë 12 arrestime,

Policia ka bërë të ditur se arrestimet kanë në të gjitha rajonet e vendit për vepra dhe incidente të ndryshme.

Për të gjitha arrestimet e të dyshuarve është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit, shtatë janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test