Ndërron jetë aktori i famshëm - Bota Sot
Ndërron jetë aktori i famshëm

Kultura

E martë, 18 shtator 2018

Ndërron jetë aktori i famshëm

Më: 7 janar 2018 Në ora: 11:49
Ilustrim

Aktori i fmashëm Turk, Münir Özkul ka ndërruar jetë në moshën 90 vjeçari. Ai është ishte një ndër aktorët më të famshëm turk, ku më shumë njihet për rolin e tij në filmin ‘Hababam Sinif’(Klasa hababam), ku ishte drejtori i shkollës.

Munir ishte shumë i dashur për popullin turk. Ai ka ndërruar jetë para dy ditësh dhe sot do të mbahen homazhe në nderim të tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test