Video ‘e pisët’/ ‘Asaj i pëlqeu k** i të dashurit tim dhe unë…’, vajza ‘zemërgjerë’ ndan të dashurin me shoqen - Bota Sot
Video ‘e pisët’/ ‘Asaj i pëlqeu k** i të dashurit tim dhe unë…’, vajza ‘zemërgjerë’ ndan të dashurin me shoqen

Life style

E shtunë, 20 tetor 2018

Video ‘e pisët’/ ‘Asaj i pëlqeu k** i të dashurit tim dhe unë…’, vajza ‘zemërgjerë’ ndan të dashurin me shoqen

Më: 7 janar 2018 Në ora: 14:43
Përdoruesja e YouTube, Lena, nga Kalifornia, e njohur në internet si “Lena The Plug”.

Shumica e femrave bëhen paranoike nëse shoqja e tyre tërheqëse shfaq interesim në mashkullin e tyre, por një përdoruese e internetit mori vendimin e çuditshëm për ta ftuar shoqen e saj të ngushtë në shtrat me të dashurin e saj.

Përdoruesja e YouTube, Lena, nga Kalifornia, e njohur në internet si “Lena The Plug”, ka publikuar një video në të cilën shpjegon pse e la shoqen e saj të ngushtë të shkojë në shtrat me të dashurin e saj Adam.

“I besoj Emily-t dhe mendova se kjo do të ishte argëtuese”,- tha Lena.

“Vajzat ia tregojnë njëra-tjetrës historitë seksuale, shoqet i tregojnë çdo gjë njëra-tjetrës.

Emily i ka parë fotografitë e k***t të Adam, ajo i di të gjitha rreth jetës sonë seksuale, i tregoj asaj çdo gjë. Tani nuk kam pse i tregoj, ajo thjeshtë mund ta provojë penisin e tij”,- tha ajo.

Videoja është shikuar tashmë rreth 12 milionë herë dhe ka ngjallur një debat të madh online, me komentues që i quajtën veprimet e tyre “të pikëlluara”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test