I ngacmonte të dashurën në internet, hakmarrja e tij do t’ju lërë gojëhapur - Bota Sot
I ngacmonte të dashurën në internet, hakmarrja e tij do t’ju lërë gojëhapur

Life style

E martë, 13 nëntor 2018

I ngacmonte të dashurën në internet, hakmarrja e tij do t’ju lërë gojëhapur

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 07:21
Karl Hughes dhe Jessica Davidson

Një burrë e ka gjetur një mënyrë shumë gazmore për t’iu hakmarrë një personi i cili po ia ngacmonte të dashurën, duke i dërguar mesazhe ngacmuese në “Facebook”.

Për t’iu hakmarrë atij, Karl Hughes bën një foto me mbathjet e të dashurës së vet, por i zhveshur sipër, dhe më pas ia dërgon përmes llogarisë të së dashurës.

Ai ka thënë se ishte detyruar të reagojë në atë mënyrë, pasi personi që e ngacmonte nuk ndalej së dërguari mesazhe të dashurës së tij, Jessica Davidson.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test