Ish prezantuesja e ‘Zjarr TV’ provokon me format seksi dhe gjysëm e zhveshur - Bota Sot
Ish prezantuesja e ‘Zjarr TV’ provokon me format seksi dhe gjysëm e zhveshur

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Ish prezantuesja e ‘Zjarr TV’ provokon me format seksi dhe gjysëm e zhveshur

Më: 7 janar 2018 Në ora: 12:55
Eliona Pitarka

Eliona Pitarka u bë e njohur për publikun, teksa u shfaq për herë të parë në një edicion informativ ashtu siç nuk ishte dalë kurrë më parë një spikere,me gjoksin zbuluar.

Ndërsa tani ajo është pjesë e kastit të aktorëve “2XL’.

Ajo nuk ndalet sërish së provokuari në rrjetet sociale. Ja disa nga fotot më seksi të saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test