Era sërish shfaqet me shumë stil, vëmendja shkon tek çizmet - Bota Sot
Era sërish shfaqet me shumë stil, vëmendja shkon tek çizmet

Mediale Vip

E mërkurë, 24 tetor 2018

Era sërish shfaqet me shumë stil, vëmendja shkon tek çizmet

Më: 8 janar 2018 Në ora: 15:52
Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi është një prej artisteve që është ngjitur në skenën ndërkombëtare.

Krahas familjarëve të saj, të cilët ditën e sotme e kanë shfrytëzuar për tu relaksuar në skijim, ajo i është drejtuar studios muzikore, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, Era ka hedhur disa fotografi në të cilat shfaqet me shumë stil siç bën zakonisht.

E veshur në një bluzë që pjesën e belit e kishte të tejdukshme, Era tregonte format, ndërsa në fokus i vinte çizmet takat e të cilave janë në formë çakmaku.

Kujtojmë që këngëtarja së fundi ka qenë e përfolur edhe për ndarjen nga i dashuri dhe menaxheri i saj, Faton Shoshi.

 

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test