Kjo është shtëpia milionëshe e Ermal Fejzullahut - Bota Sot
Kjo është shtëpia milionëshe e Ermal Fejzullahut

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Kjo është shtëpia milionëshe e Ermal Fejzullahut

Më: 9 janar 2018 Në ora: 20:47
Ermal Fejzullahu

Ermali trashëgoi talentin për këndim nga babai i tij dhe në këtë kohë komercialiste e shfrytëzoi në maksium edhe për të bërë paratë.

Ermali është këngëtari i preferuar i shumicës së publikut që me këngët e tij dhe karakterin bëri për vete mirjëra fansa.

Është Nera ajo e cila e ka publikuar shtëpinë e tyre super luksoze kur Ermali me siguri ka investuar milionat për të mobiluar dhe projektuar një të tillë.

Shikoni shtëpinë e Ermal dhe Sabri Fejzullahut!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test