Këtu është ftohtë por modelja shqiptare u zhvesh në plazh - Bota Sot
Këtu është ftohtë por modelja shqiptare u zhvesh në plazh

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Këtu është ftohtë por modelja shqiptare u zhvesh në plazh

Më: 12 janar 2018 Në ora: 16:03
Xhesika Berberi

Jemi në muajin janar dhe padyshim që temperatuarat kanë shënuar rënie.

E siç duket, modelja shqiptare Xhesika Berberi nuk e ka duruar dot të ftohtit dhe ka shkuar në vende të nxehta.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është në Mexico, duke shijuar të nxehtit në plazhet e këtij vendi.

Epo, Xhesika nuk ka thënë kot ‘Viva Mexico’.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test