“Sa bukur Mario”! Grimeri i Kim Kardashian po vjen në Shqipëri - Bota Sot
“Sa bukur Mario”! Grimeri i Kim Kardashian po vjen në Shqipëri

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

“Sa bukur Mario”! Grimeri i Kim Kardashian po vjen në Shqipëri

Më: 12 janar 2018 Në ora: 20:25
Kim Kardashian dhe Mario

Familja e famshme Kardashian ka edhe një grimer me prejardhje shqiptare.

Bëhet fjalë për Mario Dedivanovic, i cili njihet si grimeri personal i yllit televiziv, Kim Kardashian.

Përmes një videoje që kishte postuar kohë më parë në rrjete sociale, Mario ishte bërë senzacion në Internet.

Derisa po grimonte Kimin, ai e mësonte atë të flas shqip, duke thënë fjalët “Sa bukur, Mario”.

Në llogarinë e tij në Instagram, Mario ka konfirmuar se do të jetë pjesëmarrës në Shqipëri në eventin “Oda”.

“Sa bukur ????♥?. Shumë entuziast të jem në Shqipëri, javën e ardhshme  [????] [????????] ”, ka shkruar Mario në Instagram.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test