Britney sërish shfaqet me unazën e diamantit - Bota Sot
Britney sërish shfaqet me unazën e diamantit

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Britney sërish shfaqet me unazën e diamantit

Më: 13 janar 2018 Në ora: 06:52
Britney Spears dhe Sam Asghari.

Këngëtarja amerikane, Britney Spears, së fundi ngjalli spekulimet se është fejuar me të dashurin e saj, Sam Asghari.

Edhe të enjten, ajo vazhdoi ta bartë unazën e saj të diamantit, teksa shëtiste në plazh me Sam-in.

Britney, përpos unazës, po ashtu shfaqi edhe format e saj të mahnitshme trupore, të cilat nuk heziton që herë pas here t’i tregojë edhe në Instagram.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test