Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron - Bota Sot
Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

Më: 13 janar 2018 Në ora: 08:57
Adelina Tahiri

Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë.

Fejesa e saj me biznesmenin maqedonas, i cili është disa vite më i moshuar se ajo, kishte bërë bujë në medie.

Megjithatë, këngëtarja po vazhdon të shijojë ditët e lumtura pranë të fejuarit dhe familjes së saj, të cilët janë shumë të vlefshëm për të.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet nga një ambient skijimi në Bullgari.

Në këto pushime, Adelina po shoqërohet nga motra e saj, që të dyja duket se po kalojnë çaste të bukura atje. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test