"Muaji i përrallës" së Angela Martinit...nuk ka fund! - Bota Sot
"Muaji i përrallës" së Angela Martinit...nuk ka fund!

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

"Muaji i përrallës" së Angela Martinit...nuk ka fund!

Më: 13 janar 2018 Në ora: 09:24
Angela Martini me burrin e saj

Modelja seksi Angela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit.

Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale momente nga udhëtimi i saj me Dragosin. 

 

Him & I

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Në videon më të fundit të publikuar prej saj në Instastories, Angela shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që shijon peisazhin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test