Valëza Zogaj publikon këngën ‘Thirrje’ - Bota Sot
Valëza Zogaj publikon këngën ‘Thirrje’

Mediale Vip

E shtunë, 22 shtator 2018

Valëza Zogaj publikon këngën ‘Thirrje’

Më: 13 janar 2018 Në ora: 19:25
Valëza Zogaj

Këngëtarja Valëza Zogaj ka lansuar këngën e re.

Fjala është për projektin muzikor të titulluar ‘Thirrje’.

Kënga është punuar në studion e Cricket dhe mban tekstin e këngëtarit Lindon Berisha.

“Thirrje” është publikuar me një klip interesant.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test