Kida po vjen me këngë të re - Bota Sot
Kida po vjen me këngë të re

Mediale Vip

E shtunë, 22 shtator 2018

Kida po vjen me këngë të re

Më: 13 janar 2018 Në ora: 21:27
Kida

‘Kce’ quhet projekti i fundit i lansuar deri me tani nga Kida.

E kjo këngë e saj, u pëlqye aq shumë, saqë për pak kohë, ka arritur te shifra e 2 milionë klikimeve në Youtube.

Por, Kida nuk do e lë me kaq.

Ka qenë menaxheri i saj Mehmet Elshani ai i cili përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka njoftuar se këngëtarja ka filluar përgatitjet për këngën e re.

Akoma nuk janë zbuluar detaje të këtij projekti muzikor dhe se çka do na sjell Kida, presim të shohim!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test