Sa palë brekë kishte veshur Eni Koçi në “Xing me Ermalin”? - Bota Sot
Sa palë brekë kishte veshur Eni Koçi në “Xing me Ermalin”?

Mediale Vip

E shtunë, 22 shtator 2018

Sa palë brekë kishte veshur Eni Koçi në “Xing me Ermalin”?

Më: 13 janar 2018 Në ora: 22:31
Eni Koçi dhe Ermal Mamaqi

Momenteve jashtë kamerave në “Xing me Ermalin” nuk i kanë shpëtuar shumë personazhe të ftuar në emision. Mes tyre ishte edhe këngëtarja Eni Koçi, të cilës Ermal Mamaqi i bën disa pyetje, ndërkohë që nuk ishin në transmetim. Ndër to ishte dhe sesa palë të brendshme kishte veshur në emision këngëtarja.

Mamaqi: Po mirë tani, ti ke veshur këto getat dhe pastaj ke veshur brekët?

Koçi: “Është body (trupore)…”

Mamaqi: Pra ke edhe brekë, edhe geta, edhe pantallona, edhe brekë të vogla.. Tre palë brekë.

Koçi: Po ç’të duhet ty?

Mamaqi: Si mi ç’më duhet mua, dua ta di unë ça është njeriu që vjen këtu, sa palë brekë ka.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test