Flet Eliona Pitarka: Tek 2XL më zgjodhën pasi më panë topless! - Bota Sot
Flet Eliona Pitarka: Tek 2XL më zgjodhën pasi më panë topless!

Mediale Vip

E shtunë, 22 shtator 2018

Flet Eliona Pitarka: Tek 2XL më zgjodhën pasi më panë topless!

Më: 13 janar 2018 Në ora: 23:01
Eliona Pitarka

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska.

Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e njohur prej një edicioni lajmesh ku u shfaq topless, me vetëm një xhaketë sipër ku i dukeshin qartë format.

E ftuar në ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj, ajo ka treguar përse Turi iu bë kjo kërkesë.
“Mendoj që ajo që donte Turi ishte pikërisht kjo femra koketë dhe që të provokonte dhe e gjeti tek unë sepse ishte ajo buja që bëra tek lajmet. Mendoj se isha personi pa komplekse dhe që do ta luante më së miri rolin e femrës provokuese në Apartament. Kjo ishte pika ime e fortë,” – tha Eliona.

Prej dy vitesh në kastin e aktorëve, ajo tha se ia ka arritur qëllimin pasi cdo ditë përflitet dhe ndiqet më shumë.

Video

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test