Brad Pitt i përkushtohet fëmijëve - Bota Sot
Brad Pitt i përkushtohet fëmijëve

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Brad Pitt i përkushtohet fëmijëve

Më: 14 janar 2018 Në ora: 08:00
Brad Pitt, Angelina dhe fëmijët

Pas Angelina Jolie e cila është fokusuar totalisht tek fëmijët e saj, duket se të njëjtin shembull po ndjek edhe ish bashkëshorti i saj, aktori Brad Pitt.

56-vjeçari po i nënshtrohet një terapie që ka për qëllim ta mësoje se si të bëhet një prind më i mirë për fëmijët e tij. E pikërisht për këtë arsye Brad ka hequr dorë nga pijet alkoolike duke u angazhuar plotësisht në programin e rehabilitimit.

Sipas shkrimeve në media aktori, pas divorcit me Angelinën, është transferuar afër shtëpisë së saj, një mënyrë kjo për të qëndruar afër fëmijëve të tij, me të cilët kalon një pjesë të mirë të kohës së tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test