Nick Jonas kapet me të dashurën e re - Bota Sot
Nick Jonas kapet me të dashurën e re

Mediale Vip

E shtunë, 20 tetor 2018

Nick Jonas kapet me të dashurën e re

Më: 14 janar 2018 Në ora: 08:46
Nick Jonas me aktoren Madeline Brewer

Me sa duket Nick Jonas ka gjetur dashurinë e jetës së tij.

Aktori 25-vjeçar është parë në një darkë romantike me aktoren Madeline Brewer, e cila gjithashtu është 25-vjeçare.

Çifti ishte në Vi Veneto në Santa Monica, California.

Nick më parë ka qenë i lidhur me modelet e Victoria’s Secret, Georgia Fowler, Delta Goodrem dhe Olivia Culpo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test