Kush puth më mire Angelina apo Jennifer? I vetmi që mud ta jape këtë përgjigje ja se çfarë thotë - Bota Sot
Kush puth më mire Angelina apo Jennifer? I vetmi që mud ta jape këtë përgjigje ja se çfarë thotë

Mediale Vip

E hënë, 24 shtator 2018

Kush puth më mire Angelina apo Jennifer? I vetmi që mud ta jape këtë përgjigje ja se çfarë thotë

Më: 18 janar 2018 Në ora: 19:08
Angelina, Gerard Butler, Jennifer

Kush puth më mirë Angelina apo Jennifer? Ndoshta po mendoni se një pyetje e tillë duhet ti bëhet atij që ka pasur shansin të jetë me të dyja bukuroshte, Bred Pitt. Por e mendoni gabim, sepse Pitt nuk do të fliste kurrë larte  poshtë për dy ish-bashkëshortet e tij.

Por ai nuk ka qenë i vetmi që ka pasur mundësinë ti puthë të dyja aktoret, veç tij është edhe aktori Gerard Butler. Dhe me tipin që e karakterizon ai nuk e ka pasur aspak problem t’i përgjigjet një pyetje të tillë.

Së fundmi i ftuar në emisionin “Watch What happens”, kur i është bërë kjo pyetje ai është përgjigjur pa hezitim: Jennifer. Gerard ka luajtur në vitin 2010 me Jennifer filmin “Bounty Hunter”, ndërsa me Angelinën ka luajtur “Tomb Rider: The Cradle of Life”. E pas përgjigjes së aktorit kuptuam edhe një gjë mjaft të rëndësishme: buzët mishtore nuk janë të domosdoshme për t’u mbajtur mend si “vajza që puth mirë”.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test